Święty Bartłomieju módl się z nami i wstawiaj się za nami

24 sierpnia w Kościele Powszechnym wspominany jest św. Bartłomiej.
Podobnie jak to było przez ostatnie lata, przez kilka dni będziemy otwierali się na bogactwo darów i odpust zupełny wyproszone u Dobrego Boga przez Patrona naszej Parafii.

Czwartek, 20 sierpnia, Odpustowy Dzień Chorych i Seniorów
8.00 – Odwiedziny Chorych.
15.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Bartłomieja w int. Chorych i Seniorów. – Błogosławieństwo lourdzkie

Piątek, 21 sierpnia, Odpustowy Dzień Młodzieży i Rodzin
15.00 – Pierwsza Spowiedź.
17.00 – Wyciszenie modlitewne przed Najśw. Sakramentem, okazja do Spowiedzi.
18.00 – Msza św. przez wstawiennictw św. Bartłomieja dla młodzieży, o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Sobota, 22 sierpnia, Wigilia Odpustu
17.15 – Pierwsze nieszpory ku czci św. Bartłomieja.

XXI Niedziela Zwykła, 23 sierpnia 2020 r., Odpust ku czci św. Bartłomieja
7.30, 9.00, 11.00 (Suma odpustowa)- Msze św. przez wstawiennictwo św. Bartrłomieja
15.00 – Nieszpory ku czci św. Bartłomieja.

Poniedziałek, 24 sierpnia, Uroczystość św. Bartłomieja, Odpustowy Dzięń Zmarłych
7.00 – 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu.
9.00 – Msza św. przez wst. św. Bartłomieja za zmarłych parafian i polecanych w czasie odpustu.