8.08 – 14.08. 2022 AD

Poniedziałek, 8 sierpnia, św. Dominika
18.00 – Msza św.  za ++ wujka Jana Szaton, jego rodziców, siostry, brata.

Wtorek, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża
18.00 – Msza św. za ++ m. Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Środa, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.
18.00 – Msza św.  za ++ m. Rozalię Kluba, o. Henryka, m. Józefa.

Czwartek, 11 sierpnia, św. Klary
18.00 – Msza św. za + Marka Kosytorza od kuzynek: Klaudii, Kariny i Ilony z rodzinami.

Piątek, 12 sierpnia
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. o. Waltera Poloczek w rocz. śmierci, pokr.

Sobota, 13 sierpnia
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  60 urodzin Urszuli Janik.
18.00 – Msza św.  za ++ dziadków Katarzynę i Antoniego Solloch, dzieci, wnuczkę, prawnuki, krewnych z rodzin Solloch i Pasieka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

XX Niedziela Zwykła,  14 sierpnia 2022 r.
7.30 –  Msza św. za + Alojzego Konieczko w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Maksymiliana Świerzy, teśc. Różę i Gerarda Bodynek, szw. Józefa, ciocię Annę, pokr.
11.00 – Msza św. za + Rudolfa Kciuk w 30 dni po śmierci.
15.00( na placu kościelnym, przy figurze Matki Bożej) Nabożeństwo fatimskie z Magnificat, które z Najśw. Matką wypowiadać będą z nami: Orkiestra Parafialna, Artur Garbas i  Kwintet Instrumentów Dętych z Tarnowskich Gór.
– Kawa i kołocz.

1. Jutro wyruszy wycieczka do Gdańska. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy kościele. Zabierzcie ze sobą między innymi: parasol, mały kocyk lub duży ręcznik na plażę, nakrycie głowy, legitymacje szkolną, studencką… kanapki na pierwszą połowę dnia. Kto ma chorobę lokomocyjną niech wcześniej zażyje odpowiedni lek.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Suda Iwona, Adamczyk Bożena, Kulik Gabriela, Pyka Monika, Sowa Grażyna, Spałek Karina.