8.02 – 14.02. 2021 AD

Poniedziałek, 8 luty
7.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji urodzin.
11.00 – Msza św. pogrzebowa + Marii Zientek.
Wtorek, 9  luty
17.00 – Msza św. za ++ Agnieszkę i Wiktora Żyłka od rodziny Dura.
– w 30 dni po śmierci Gintra Jendrzejek.
Środa, 10 luty, św. Scholastyki
7.00 – Msza św.  za ++ babcię Elżbietę Klencz, pokr. Wyrwich i Klencz.
Czwartek, 11 luty, Wspomnienie objawień Matki Bożej w Lourdes, Dzień Chorych
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo Najśw. Matki w int. Chorych.
– Błogosławieństwo lourdzkie.
Piątek, 12 luty
17.00 – Msza św. z udziałem  młodzieży za + Anielę Wons w 1 rocz. śmierci, m. Jerzego.
Nowenna przed zawierzeniem Matce Boskiej
Sobota, 13 luty
15.00 – Msza św. za ++ m. Otylię w 25 rocz. śmierci, poległego o. Pawła Czaja, ich rodziców, rodzeństwo, s. Hildegardę, kuzynki, kuzynów z pokr. Czaja, Serafin, Piotra i Matyldę Haberla, Klarę Zagórski, Marię Wróbel, Ireneusza Szady, jego rodziców, brata.
18.00 – Msza św.  za + Wilhelma Wyrwich w 1 rocz.  śmierci.
VI Niedziela Zwykła, 14 luty 2021 r.
(Kolekta na potrzeby Ojców Werbistów)
7.30– Msza św.  za ++ Gabriela i Irenę Kulik
9.00 – Msza św.  za + Jadwigę Marciniszyn w 2 rocz. śmierci.
11.00 –  Msza św.  za ++ mamę Elżbietę Weber z okazji urodzin, tatę Antoniego, pokr. Skolik i Weber.
15.00 – Msza św. za + Mariolę Bartoszek w 5 rocz. śmierci.

1. Dzisiaj o godz. 15.45 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych (w kościele, dla będących w kwarantannie transmisja na YouTube)
  2. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. W dniach od 13 do 17 lutego przeżywać będziemy w parafii Nowennę przed zawierzeniem Matce Boskiej. Poprowadzi ją o. Henryk Kałuża – werbista. Nie zapominamy w tym czasie o  przepisach wydanych na czas pandemii. Niezależnie  od tego, czy będziemy w kościele, czy przed ekranem komputera, chcemy otwierać się na prowadzącą i modlitewną obecność Matki Najświętszej. Będzie to miało miejsce w czasie Mszy Świętych i w czasie adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z Różańcem.Myślą przewodnią nowenny  będzie pogłębienie i umocnienie więzi małżeńskichi rodzinnych
  1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bartoszek Anna, Student Ewa, Kulik Janina, Guzy Sabina, Danysz Irena, Iwanowska Sylwia.