7.09 – 13.09. 2020 AD

Poniedziałek, 7 września
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Jadwigę i Waltera Moy, b. Jerzego, Marię i Jana Sankowskich, pokr.
Wtorek, 8 września, święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny
18.00 – Msza św. za ++ ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Pawła i Karola Sopot, rodz. Alfreda i Gertrudę Kurek, s. Renatę Grzywocz, dziadków, ciocie, wujków, pokr.
Środa, 9 września
7.00– Msza św.  za ++ o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Paczek, pokr.
Czwartek, 10 września
18.00 – Msza św. szkolna za + Zofię Socha w rocz. śmierci.
– ( w kościele) Spotkanie wspólnoty lektorów.
Piątek, 11 września
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Joannę i Kleofasa Pasieka, ich s. Jana, synową Marię Pasieka, rodz. Annę i Jana Krawiec, ich wnuka Marka, dziadków z obu stron, wujków, ciocie, kuzynostwo, pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Musialek.
Sobota, 12 września
7.00 – Msza św.  za + Marię Miozga od wnuka z żoną.
18.00 – Msza św.  za ++ rodziców Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr.
XXIV Niedziela Zwykła, 13 września 2020 r.
7.30– Msza św.  za ++ m. Joannę Student w rocz. śmierci, o. Pawła.
9.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i opę Jerzego Felux w 10 rocz. śmierci.
11.00 –  Msza św. do Anioła Stróża w int. rocznego dziecka Marii Kulik oraz za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, Gertrudę i Alfreda Kurek, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Kulik, Gajda, Kurek , Sopot i Giemza.
14.40 – Zmiana tajemnic rózańcowych.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie.
  1. Dzisiaj o godz. 11.00 na Borowianach  Msza św. od mieszkańców Borowian  jako podziękowanie za zebrane plony i błogosławieństwo udzielone w pracy.
  2. Obchody ku czci Podwyższenia Krzyża na Górze św. Anny obchodzone będą od 10 – 13 września.
  3. Stowarzyszenie „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W dniu 8 września zbierane będą na parkingu przy kościele elektrośmieci: komputery, drukarki, telewizory, lodówki, żelazka, ……. Zakończenie zbiórki o godz. 16.00. Akcja wspiera misje prowadzone przez siostry pallotynki.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Tomala Beata, Garbas Krystyna, Chmielorz Kornelia, Rakoczy Janina, Całujek Monika, Pawliszyn Alina, Jacheć Sylwia, Orlik Marzena.