6.04 – 11.04. 2021 AD

Wtorek Wielkanocny, 6 kwietnia
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, ż. Janinę, teściów.
Środa Wielkanocna, 7 kwietnia
7.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, s. Henryka, s. Hildegardę Pruski, dziadków z obu stron, ciocie, wujków z rodzin Bartoszek, Ibrom i dusze opuszczone.
Czwartek Wielkanocny, 8 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Wincentego i Antoninę Cembolista.
Piątek Wielkanocny, 9 kwietnia
7.00 – Msza św.  ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Rózańcowych.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za + Teresę Gajda w 1 rocz. śmierci.
Sobota Wielkanocna, 10 kwietnia
16.00 – Msza św. w int. rodziny Pasieka z okazji roczku Franciszka.
18.00 – Msza św. za ++ ż. i m. Hildegardę Pruski, pokr.
II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego, 11 kwietnia 2021 r.
7.30 – Msza św.  za ++ o.Pawła Pasieka w rocz. smierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, bartową Elżbietę, Jerzego Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz.
9.00 – Msza św. za + Edytę Bartoszek w rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Konrada i Elżbietę Wieja, Józefa i Genowefę Dąbrowskich, Leona Huldę, pokr. Wieja, Cebula, Wotzka, Dąbrowski, Hajn i Kaliciak.
14.30 – Nieszpory ku czci Miłosierdzia Bożego.
15.00– Msza św. za +  Stanisława Zając z okazji urodzin.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. W dni powszednie, pół godziny przed Mszą Świętą,  wystawiany jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi. Ministrantów zapraszam na zbiórkę w środę po Mszy św. wieczornej.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Obrusznik Marta, Wyrwich Małgorzata, Weber Gabriela, Plachetka Julia, Strach Gabriela i Kinga.