5.07 – 11.07. 2021 AD

Poniedziałek, 5 lipca

18.00 – Msza św.  za + Leona Kudlek od parafian z ul. Miarki i Sosnowej.

Wtorek, 6 lipca, bł Marii Ledóchowskiej

18.00 – Msza św.  za ++ Jerzego i Augustę Majnusz.

Środa, 7 lipca

18.00 – Msza św. za ++ męża, rodziców z obu stron, brata, dziadków i pokr.

Czwartek 8 lipca, św. Jana z Dukli

18.00 – Msza św. za + Adelajdę Krawiec od parafian z ul. Konopnickiej.

Piątek, 9 lipca

18.00 – Msza św. za + ż. i m. Elżbietę Gałach w 2 rocz. śmierci.

Sobota, 10 lipca

17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Sebastiana Klucznik.

18.00 – Msza św. za ++ m. o. dz. Henryka Garczorz, rodz. Anastazję i Antoniego, Gertrudę i Wilhelma Wrzeciono, s. Walburgę, Jana Zętek, Hildegardę i Józefa Żyłka, Elisabeth i Heinza Jarzina, Jerzego Karpińskiego, pokr. Garcorz, Wrzeciono, Stasz i Zielonka.

XV Niedziela Zwykła, 11 lipca 2021 r.

7.30– Msza św.  za ++ Manfreda Knopik z ok. urodzin, Ludwika Pradela.

9.00 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Alfreda Kurek, Klarę i Hieronima Kulik, s. Renat Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Kurek, Sopot, Kulik i Gajda.

11.00 –  Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Różę Bryś w 2 rocz. śmierci, o. Alfreda, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gertrudę, Henryka, Magdalenę Bryś, Jóżefa Szramek, Piotra Burek, pokr. Bryś, Maczuch, Student i Wyrwich.

15.00 – Nabożeństwo fatimskie

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kulik Jolanta, Monika, Anna i Anna, Kaszuba Ewa i Juretko Aleksandra.