4.07 – 10.07. 2022 AD

Poniedziałek, 4 lipca
18.00 – Msza św. za ++ Franciszka Szaton w rocz. śmierci, rodz. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, Jadwigę i Alberta Hober, pokr.

Wtorek, 5 lipca
18.00 – Msza św. za + m. Henryka Świtała z okazji 70 urodzin.

Środa, 6 lipca, bł Marii Ledóchowskiej
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.
18.00 – Msza św. za ++ Augustę i Jerzego Majnusz.

Czwartek, 7 lipca, I miesiąca
17.00 – Godzina Święta
18.00 – Msza św. za + mamę Marię Pasieka oraz za ++ z rodzin Michalski, Pasieka, Trzensimiech, Paruszczyk.

Piątek, 8 lipca, św. Jana z Dukli
18.00 – Msza św. za ++ braci Bogdana i Grzegorza Jelonek, o. Eryka Jelonek, babcie, dziadków, pokr.
– w 30 dni po śmierci Henryka Joszko.

Sobota, 9 lipca
15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Malwiny i Piotra Guzy oraz z okazji 50 urodzin Piotra.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Swoboda, s. Krystiana w rocz. śmierci, rodz. Hildegardę i Franciszka Swoboda, teśc. Annę i Henryka Maniura, Helenę i Jana Ogorzałek, chrzestnych, dziadków z obu stron, Martię i Reinholda Czaja, szw. Romana oraz z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze.

XV Niedziela, 10 lipca 2022r.
7.30 – Msza św. za ++ Ewalda Czaja, ż. Małgorzatę.
9.00 – Msza św. w rocz. śmierci żony Elżbiety Gałach.
11.00 –  Msza św. za +  męża Antoniego Szymoś.
– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin s. Andrzei.
– Roczek Mikołaja Potempa.
15.00 – Nieszpory.

1. Nieszpory odpustowe w Żędowicach odprawione będą o godz. 16.00.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Nowak Daniela i Sabina, Kciuk Joanna, Zajdel Ilona, Kulik Jolanta, Monika i Patrycja.