30.08 – 5.09. 2021 AD

Poniedziałek, 30 sierpnia

7.00 – Msza św.  za + Janinę Kret od Antoniego i Zofii Szpon.

Wtorek, 31 sierpnia

18.00 – Msza św. za + m. Eugeniusza Mazur w rocz. śmierci, pokr.

Środa, 1 września, bł. Bronisławy

8.00 – Msza św. od rodziców, dzieci i nauczycieli  do Ducha Świętego z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego i kolejnego roku formacji chrześcijańskiej.

Czwartek, 2 września, I miesiąca

17.00 –  Godzina Święta.

18.00 – Msza św. za + Bronisława Skowron w 1 rocz. śmierci.

Piątek, 3 września, I miesiąca, św. Grzegorza Wk.

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży –  o światło Ducha Świętego w nowym roku szkolnym oraz roku formacji chrześcijańskiej.

– Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (z klasy VIII i I klasy szkoły średniej)

Sobota, 4 września, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za ++ m. Helenę Pawliszyn, b. Janusza, pokr.

18.00 – Msza św. za ++ o. Urbana Bujara, Dorotę i Pawła Watoła.

XXIII Niedziela  Zwykła, 5 września 2021 r.

(Kolekta na Seminarium Duchowne)

7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za ++ Katarzynę Chmielorz w rocz. śmierci, m. Pawła, o. Romana Michalik, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ m. Łucję Kieryś, o. Roberta, rodz. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.

11.00 – Msza św. za ++ Helenę i Reinholda Małek.

– Roczek Hanny Hatlapa.

13.00 – (Borowiany) Msza św. od mieszkańców Borowian jako podziękowanie za zebrane plony i błogosławieństwo udzielone w pracy.

14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.

15.00 – Nieszpory.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Serdecznie dziękuję w imieniu Parafii za przygotowanie tegorocznych dożynek.
  2. Okazja do Spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali z tego daru przed odpustem będzie w czwartek od godzi 17.30.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Mańka Joanna, Garcorz Katarzyna, Marciniszyn Jolanta, Wojtków Gabriela, Kciuk Teresa, Kciuk Anna.