3.05 – 9.05. 2021 AD

Poniedziałek, 3 maja, Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Helenę i Reinholda Małek, Szymona Kulik.
9.00 – Msza św. za ++ o. Józefa Wolana, m. Hildegardę, teśc. Krystynę i Waltera Rolik, babcie, dziadków, ciocie, wujków z pokr. Wolan i Polok.
10.30 – Nabożeństwo majowe.
11.00 – Msza św. koncelebrowana – przez wstawiennictwo św. Floriana w int. strażaków oraz ich rodzin.
– (ks. Marian) z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Błażeja Bednarek.
Wtorek, 4 maja, św. Floriana
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za + ż. Irmgardę Garbas z okazji urodzin.
Środa, 5 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. ++ rodz. Magdalenę  i Bertholda w rocz. śmierci, pradziadków, dziadków, siostrzenicę, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynkę, pokr.
Czwartek, I miesiąca, 6 maja, św. Filipa i Jakuba
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
15.00 – Początek Godziny Świętej.
15.30 – Nabożeństwo majowe.
16.00 – Msza św. szkolna z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  30 urodzin Marty Obrusznik.
Piątek, 7 maja, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
Sobota, 8 maja, św. Stanisława Biskupa
16.00 – Msza św. za + Henryka Świtała od rodz. Wąsik.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Władysława Wanat, o. Jana Kornaga, pokr.
VI Niedziela Wielkanocna, 9 maja 2021 r.
7.30– Msza św.  za ++ Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, m. Joachima, Norberta i Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, babcie, ciocie, dziadków, wujków, sąsiadów oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 – Msza św.  za + Stefanię Kulczycką w 1 rocz. śmierci.
11.00 –  Msza św.  za ++ o. Eugeniusza Mazur, rodz. Magdalenę i Józefa Pietron, pokr.
14.30 – Nabożeństwo majowe.
15.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego o łaskę zbawienia za + Henryka Świtała od kuzynki z rodziną.

1. Biały Tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych przeżywany będzie od 7 czerwca. Zapraszam jednak do codziennego udziału we Mszy św. dzieci, które wczoraj przyjęły po raz pierwszy Najśw. Sakrament.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Locha Grażyna, Aleksandra, Marta i Paulina, Gizela Kulik, Kubilas Sylwia i Aleksandra.