28.06 – 4.07. 2021 AD

Poniedziałek, 28 czerwca, św. Ireneusza

7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Rozalię i Rudolfa Pampuch.

Wtorek, 29 czerwca, Uroczystość św. Piotra i Pawła

9.00 – Msza św. za + Hildegardę Zyzik od Róż Różańcowych.

18.00 – Msza św. za ++ o. Reinharda Kluba w 80 urodziny, mamę Urszulę, o. Michała Mudrak, pokr. Kluba  i Mudrak oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 30 czerwca

7.00 – Msza św.  za ++ Marię Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego Skolik, rodz. Marię i Józefa Świtała.

Czwartek, 1 lipca, I miesiąca

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

17.00 – Godzina Święta.

18.00 – Msza św.  za + Pawła Bartoszek od parafian z ul. Dobrego Pasterza.

Piątek, 2 lipca, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Marię i Pawła Kosytorz.

Sobota, 3 lipca, I miesiąca, św. Tomasza

13.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Jolanta Kluba i Damian Kabała.

18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Teodora Serafin, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Marię i Teofila Serafin, s. Jadwigę i Wilhelma Stach, b. Eryka z ż. Anną, brat. Hildegardę Kaszuba, Jana Sopot, Magdalenę i Eryka Małek, Franciszka Serafin, pokr.

XIV Niedziela  Zwykła, 4 lipca2021 r.

7.30 – Msza św. (w języku niemieckim) za + o. Jana Sikora w rocz. śmierci, ż. Annaliese, pokr.

9.00 – Msza św. za żyjących i zmarłych z rodzin Ślimak i Czyrnek.

11.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Swoboda, syna Krystiana, rodz. Hildegardę i Franciszka Swoboda, teśc. Annę i Henryka Maniura, Helenę i Jana Ogorzałek, dziadków z obu stron, chrzestną Marię i Rainholda Czaja, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

15.00– Nieszpory Maryjne w Żędowicach.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Gomolla Małgorzata i Karolina, Szkop Daniela, Nowak Daniela i Sabina i Zajdel Ilona.