4.04 – 10.04. 2022 AD

Poniedziałek, 4 kwietnia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Magdalenę i Bertholda, dziadków, pradziadków, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynkę, siostrzenicę, pokr.

Wtorek, 5 kwietnia
16.00 – Pierwsza Spowiedź. ok. 17.00 – Msza św. dziękczynna za dar Pierwszej Spowiedzi.

Środa, 6 kwietnia
7.00 – Msza św. za + Damiana Wyrwich od parafian z ul. Powstańców.

REKOLEKCJE PARAFIALNE

Czwartek, 7 kwietnia
8.00 – Msza św. za + Mariana Czapla od parafian z ul. Polnej.
18.00 – Msza św. za ++ o. Albrechta i Jana, chrześniaka Adama, pokr.
– za + Piotra Zuber, jego rodziców, rodzeństwo, teściów, szwagrów.

Piątek, 8 kwietnia
8.00 – Msza św. w int. Chorych i Seniorów.
18.00 – Msza św.  za + Jadwigę Kurek z okazji 80 urodzin.

Sobota, 9 kwietnia
8.00 – Msza św.  za ++ rodz. Łucji i Piotra Ibrom, dziadków Marię i Serafina Paterok, Jadwigę i Konstantego Ibrom, ciocie, wujków, kuzynki Urszulę i Elżbietę, kuzyna Herberta, pokr.
18.00 – Msza św. za ++ o. Pawła Pasieka w rocz. śmierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, bratową Elżbietę, ciocię Julię, Jerzego Danysz, pokr.
– za ++ m. o..dz. Joachima Rudzik, rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, Norberta i Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, babcie, dziadków, ciocie i wujków oraz sąsiadów.

Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej, 10 kwietnia 2022 r.
(Kolekta rekolekcyjna)
7.30  Msza św.  za ++ rodz. Wincentego i Antonin Cembolista.
– za ++ Pawła i Adelajdę Giera.
9.00 – Msza św. w rocz. śmierci za ++ ż. i m. Hildegardę Pruski, rodziców i  teściów, pokr.
10.45 – Procesja z palmami.
11.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za + syna Szymona Grondes,  rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, brata Norberta, ciocie, wujków i dziadków z obu stron, szwagra Józefa Chochura.
15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

1. Dzisiaj o godz. 30  odprawimy  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wymienimy tajemnice różańcowe.
  2. W dniach od 7 do 10 kwietnia przeżywać będziemy w parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ppłk rez. dr Jerzy Niedzielski, który był uczestnikiem misji wojskowych wojsk ONZ w Libanie, Iraku, Bośni i Hercegowinie oraz wojsk NATO w Afganistanie.
  3. W Rejonie Zawadzkie tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej odbędzie się 8 kwietnia (piątek przed Niedzielą Palmową) i rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 21.00 w kościele pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zawadzkiem. Do wyboru są trzy trasy: Św. Maksymiliana Kolbego z początkiem i zakończeniem w Zawadzkiem (40,3 km); Św. Ojca Pioz początkiem i zakończeniem w Zawadzkiem (40,2km); Św. Józefa(w nowej odsłonie) z Zawadzkiego do Jemielnicy (40,1 km). Zapisy oraz szczegóły na stronie: edk.org.pl. Zachęcam do współudziału w EDK – w godzinach 23.00-1.00 wystawiony będzie w naszym kościele Pan Jezus w Najśw. Sakramencie.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Rhunke Jolanta, Obrusznik Marta, Weber Gabriela, Plachetka Julia, Strach Gabriela i Kinga.