27.09 – 3.10. 2021 AD

Poniedziałek, 27 września, św. Wincentego a Paulo
7.00 – Msza św.  za ++ Franciszka Polorz w 1 rocz. śmierci i 16 rocz. śmierci Jadwigi Kurek.
Wtorek, 28 września, św. Wacława
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Edyty Bartoszek oraz za ++ m. Henryka w rocz. śmierci, rodziców, rodzeństwo.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Nikodema i Klarę Bartoszek, wnuka Dawida, Marię Buk.
Środa, 29 września, Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Jadwigę i Waltera Moy, b. Jerzego.
Czwartek 30 września, św. Hieronima
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Godzina Święta.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Julię i Romana Bartoszek, synową Edytę, m. Pawła Bonk, pokr.
Piątek, 1 października, I miesiąca, św Teresy od Dzieciątka Jezus
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św.  dla młodzieży, za ++ Jerzego Wons, ż. Anielę, rodziców z obu stron.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VIII i I szkoły ponadpodstawowej.
Sobota, 2 października, I miesiąca, Aniołów Stróżów
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Jadwigi Guzy.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe.
17.00 – Msza św. za + Helenę Kudlek w 1 rocznicę śmierci.
XXVII Niedziela Zwykła, 3 października 2021 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za + Edytę Bartoszek z okazji urodzin.
9.00 – Msza św. za + Łucję Ibrom w 1 rocz. śmierci.
– Błogosławienie różańców dzieci pierwszokomunijnych.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Jadwigi Krawiec.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe.

1. W czwartek po Mszy św. szkolnej spotkają się ministranci i kandydaci.
  2. Od dzisiaj przyjmował będę intencje mszalne na rok 2022. Przez najbliższy tydzień będzie można zamawiać intencje jubileuszowe, ślubne, urodzinowe oraz intencje grup wiejskich i parafialnych. W przyszłą sobotę i niedzielę na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach pozostałe intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Ewelina, Całujek Monika, Poloczek Danuta, Pawliszyn Alina, Jacheć Sylwia i Nicola.