27.07– 2.08. 2020 AD

Poniedziałek, 27 lipca, św. Joachima
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Daria Bartoszek i Dennis Gwóźdź.
Wtorek, 28 lipca
18.00 – Msza św. za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampę, dziadków, babcie, wujków, ciocie z obu stron oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
Środa, 29 lipca, św. Marty
7.00– Msza św. za + Annę Panchyrz od Róż Różańcowych.
Czwartek, 30 lipca
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Adolfa i Anielę Michali, ich synów, m. Henryka Ludwig, teśc. Antoninę i Pawła Ludwig, ich córkę.
Piątek, 31 lipca
18.00 – Msza św. za + Jana Winkler.
Sobota, 1 sierpnia, I miesiąca, św. Alfonsa
7.00  – Msza św. ku czci  Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za + m. Rudolfa Student.
18.00 – Msza św.  za ++ matkę Elżbietę Pasieka, o. Tadeusza Lewandowskiego, Jana i Jadwigę Bartoszek, Pawła Pasieka, Jana i Zofię Lewandowskich, Wilhelma i Jadwigę Wewiorka, pokr. pasieka, Bartoszek, Lewandowski i Wewiorka.
XVIII Niedziela Zwykła, 2 sierpnia 2020 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30– Msza św. za ++ rodz. Zdzisławę Biernacką w 1 rocz. śmierci oraz Filomena Biernackiego i Różę Tomala, a także o Błogosławieństwo w rodzinach Tomala i Bieleckich.
9.00 – Msza św.  za ++ mamę Mariolę Bartoszek, pokr.
10.30 – (przed kaplicą św. Jana Nepomucena) Rozpoczęcie pielgrzymki motocyklistów na Górę św. Anny.
11.00 –  Msza św. za ++ rodz. Julię i Antoniego Polok, m. Marię Chmielorz, Anastazję i Jana Goj, Hildegardę i Józefa Wolan, Marię, Franciszkai Jerzego Pasieka, Adelajdę i Antoniego Skolik, Tomasza Hasikowskiego, Łucję i Helmuta Kranc, pokr. Chmielorz i Polok.
15.00 – Nieszpory.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękujemy mieszkańcom Borowian za przygotowanie uroczystości ku czci św. Anny oraz systematyczną troskę o kapliczkę.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory z modlitwą w int. kierowców, z błogosławieniem pojazdów. Ofiara zbierana przy tej okazji przeznaczona będzie na pojazdy dla misjonarzy.
  3. W przyszłą niedzielę możemy zyskać w kościołach parafialnych, pod zwykłymi warunkami odpust Porcjunkuli.
  4. Srebrni i Złoci Jubilaci Małżeńscy, którzy chcieliby pojechać do Opola na Pielgrzymkę Jubilatów proszę o zgłoszenie tego  w zakrystii
  1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Erlekampf Jolanta, Fus Maria, Kokoszka Daria, Kudlek Urszula, Kazieczko Zuzanna, Kulik Aniela i Agnieszka.