27.06 – 3.07. 2022 AD

Poniedziałek, 27 czerwca
7.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Wyrwich.
14.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Karolina Rakoczy i Kamil Mastaj.

Wtorek, 28 czerwca
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Anna Trojok i Marcin Szopa.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Władysława i Katarzynę Wanat.

Środa, 29 czerwca, uroczystość św. Piotra i Pawła
9.00 – Msza św. za + Jadwigę Jaksik od parafian z sąsiednich ulic.
18.00 – Msza św. za + m. Marię Miozga.

Czwartek, 30 czerwca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
18.00 – Msza św. za ++ Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, m. Henryka Świtała, pokr. Skolik i Świtała.

Piątek, 1 lipca, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
18.00 – Msza św. za ++ o.  Karola Jaksik w 100. urodziny oraz m. Jadwigę.

Sobota, 2 lipca, I miesiąca
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Michał Mudrak i Aleksandra Bawoł.
18.00 – Msza św.za ++ rodz. Anielę i Jakuba, teśc. Annę i Antoniego, m. Józefa, brata Stanisława, szw. Józefa Jonecko, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

XIV Niedziela Zwykła,  3 lipca 2022 r.
7.30 –  Msza św. ( w języku niemieckim) za ++ rodz. Annelise i Jana Sikora, Teresę i Gintera Piosek, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ Rudolfa Sladek, pokr.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Józefa Zyzik.
16.00(w Żędowicach) Nieszpory ku czci Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory, a po nich zmieniane będą tajemnice różańcowe.

2. Organizowany jest w dniach od 8 – 11 sierpnia (od poniedziałku do czwartku) wyjazd dla marianek i ministrantów do: Torunia, Gdańska, Jastrzębiej Góry, Gdyni, Sopotu i Malborka. Ponieważ są wolne miejsca w autokarze i w domu rekolekcyjnym, w którym będziemy nocowali jest możliwość wyjazdu z nami, za pełną odpłatnością – zapraszam wszystkich zainteresowanych. Spotkanie organizacyjne dla udających się na wycieczkę będzie 29 czerwca (środa) po Mszy św. wieczornej.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Marczuk Anna, Wyrwa Ewelina, Kołodziej Gabriela, Gomoła Małgorzata i Karolina, Szkop Daniela.