26.04 – 2.05. 2021 AD

Poniedziałek, 26 kwietnia
7.00 – Msza św.  za ++ m. Franciszka Kulik, rodz. Ryszarda i Jadwigę, Annę i Józefa.
Wtorek, 27 kwietnia
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Ilony i Adama.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, dziadków z obu stron, Karolinę i Franciszka Hyla, 3 synów, synowe, Adama Widera, Albrechta Potempa, Gerarda Bok, jego rodziców, brata, Annę i Ryszarda Płaczek, Antoniego Wind, s. Wernera, ciocie Marię i Franciszkę, pokr. Hyla i Kampczyk.
Środa, 28 kwietnia
18.00 – Msza św.  za + Henryka Świtała w 30 dni po śmierci.
Czwartek, 29 kwietnia, św. Katarzyny Sieneńskiej
15.30 – Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i próba uroczystości I Komunii św.
18.00 – Msza św.  szkolna – za ++ Antoninę i Pawła Ludwig, Annę i Jana Gałach, rodziców, Elżbietę i Henryka Ludwig, Tomasza Skutela.
Piątek, 30 kwietnia
18.00 – Msza św.  dla młodzieży -do Ducha Świętego  w int. tegorocznych maturzystów.
Sobota, 1 maja, I miesiąca, św. Józefa
16.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Matki Najśw., w int. Parafii.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, ich synów i synowe, dziadków, ciocie, wujków, pokr. Jaksik, Pasieka i Waloszek.
V Niedziela Wielkanocna, 2 maja 2021 r.
( Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Franciszka i Emilię, b. Herberta, o. Wiktora, szw. Gerarda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Piotra i Weronikę Bieniek, Różę i Alberta Swoboda.
11.00 – Msza św. z przyjęciem I Komunii św. w int. dzieci oraz ich rodzin z nabożeństwem majowym.
14.30 – Nabożeństwo majowe.
15.00– Msza św. przez wst. św. Floriana, za + Henryka Świtała od Róż Różańcowych.

1. W dni powszednie, pół godziny przed Mszą Świętą,  wystawiany jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  2. Na Mszy św. o godz. 11.00 w przyszłą niedzielę, proszę, aby w kościele były tylko dzieci I Komunii św., rodzice oraz wyznaczeni przez rodziców bliscy.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: rodziców dzieci klasy II.