23.11 – 29.11. 2020 AD

Poniedziałek, 23 listopada
7.00 – Msza św.  za ++ Gabriela i Irenę Kulik.
Wtorek, 24 listopada, św. Andrzeja Dung-Lac
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Karolinę i Antoniego Żyłka, braci Bernarda i Huberta, bratową Hilarię, Wiktora i Agnieszkę Żyłka, jej rodziców, Jana,Wiktorię i Pawła Maroń, Rudolfa Sladek, Szczepana i Brygidę Żyłka, Elżbietę i Franciszka Guzy, pokr.
Środa, 25 listopada
7.00 – Msza św. za ++ Józefę i Bazylego Zgoba.
Czwartek, 26 listopada
17.00 – Msza św. szkolna za + Waltera Gibel z okazji urodzin.
Piątek, 27 listopada
7.00 – Msza św. za + Łucję Ibrom od Róż Różańcowych.
17.00 – Msza św. z udziałem   młodzieży –  za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, szw. Rocha, Elżbietę i Piotra Golor, pokr.
Sobota, 28 listopada
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji   60 urodzin Pawła Student.
NOWY ROK KOŚCIELNY
17.00 – Msza św. za ++ m. o. dz. Henryka Ludwig, rodziców Anielę i Adolfa Michali, ich synów, teśc. Antoninę i Pawła Ludwig, ich córkę
I Niedziela Adwentu, 29 listopada 2020 r.
7.30 – Msza św.  za + Manfreda Kroczek.
9.00 – Msza św. za ++ Waltera i Elfrydę Gibel, s. Marcina, Marię i Stanisława Gibel, syna Józefa, rodz. Franciszkę i Pawła Wyrwich, s. Gerharda oraz Różę i Wilhelma Wyrwich
11.00 –  Msza św. za ++ Wernera Wind, o. Antoniego, rodz. Józefa i Genowefę Kandzia, b. Grzegorza, pokr. Wind, Kandzia, Poliński i Kampczyk.
15.00 – Nabożeństwo adwentowe.

1. W tą niedzielę, 22 listopada, Chrystusa Króla Wszechświata przeżywać będziemy inaczej.
    „W kościołach czy kaplicach w obrzędach kultu religijnego nie może uczestniczyć więcej niż 1 osoba na 15 m2.”
    W związku z tym w naszym kościele nie może być równocześnie więcej niż 18 osób.
    Msze Święte, tak, jak w każdą niedzielę, sprawowane będą o godz.: 7.30; 9.00; 11.00. Będę się starał, aby uczestniczący w liturgii na dworze nie zmarzli (ubierzcie się też odpowiednio).
    Dodatkowo odprawiona będzie Eucharystia o godz. 15.00, poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego.
    Msza Święta o godz. 11.00 transmitowana będzie na youtube.
    Od poniedziałku do soboty adorować będziemy Pana Jezusa w Najsw. Sakramencie pół godziny przed każdą Mszą Świętą– na zakończenie odśpiewamy Suplikacje – Święty Boże, Święty Mocny, Święty, a Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami.
    W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi.
  2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. Dekret Stolicy Apostolskiej: „W tym roku, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 odpusty zupełne za zmarłych można uzyskiwać przez cały listopad, dostosowując warunki do sytuacji pozwalającej zapewnić bezpieczeństwo wiernym”.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Płaczek Brygida i Justyna, Kasperek Katarzyna, Frewer Aneta i Olivia, Swoboda Sabina.