18.10 – 24.10. 2021 AD

Poniedziałek, 18 października, św. Łukasza
17.00 – Msza św.  za ++ Manfreda Kroczek, babcie, dziadków Karola i Małgorzatę, Józefa i Marię, pokr.- Nabożeństwo różańcowe.
Wtorek, 19 października
17.00 – Msza św. za ++ m. Elfrydę Świtała w rocz. śmierci, o. Ernesta, b. Józefa, męża Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
Środa, 20 października, św. Jana Kantego
17.00 – Msza św. za ++ Władysława i Teresę Tarczewskich, Władysława Krawczyka.
Czwartek 21 października
17.00 – Msza św. szkolna – za ++ Józefa Saidel w 2 rocz. śmierci, rodz. Katarzynę i Ottona Piechaczek, Martę i Franciszka Spałek, Magdalenę i Pawła Loch, Annę Bartoszek, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– Nabożeństwo różańcowe.
– Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
Piątek, 22 października, św. Jana Pawła II
7.00 – Msza św. za ++ Adelajdę Krawiec z okazji urodzin, m. Pawła.
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek, Joachima Panchyrz.
Sobota, 23 października
7.00 – Msza św. do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny w int. s. Łukasza o opiekę Bożą, zdrowie.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Piotrai Wiktorię Gajda, ciocię Paulinę Ibrom, ich siostry i braci, Wiktorię i Jana Jacek, Jana Pietrucha, dziadków z obu stron, pokr.
XXX Niedziela Zwykła, 24 października 2021 r.
(Kolekta na Misje)
7.30 – Msza św. –  za ++ o. Roberta Kieryś, m. Łucję, rodz. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ Gabriela i Irenę Kulik.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Garcorz.
14.00 – Odczytywanie wypominek
15.00 – Droga Krzyżowa na cmentarzu.

1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe odprawione będzie w intencjach misji i misjonarzy – prowadzone przez Wspólnotę Misyjną „Paulus”.
  2. W piątek o godz. 18.15 odbędzie się walne zebranie Stowarzyszenia Wincentego z Kielczy. Zapraszamy członków i sympatyków.
  3. Przyjmuję intencje mszalne na rok 2022. Zapraszam do zakrystii lub można uczynić to telefonicznie.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Olszok Irena i Dominika, Żyłka Joanna, Golec Julia, Piśniak Monika, Szaton Barbara.