16.05 – 22.05. 2022 AD

Poniedziałek, 16 maja św. Andrzeja Boboli
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. w 1 rocznicę śmierci Anny Wons.

Wtorek, 17 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++rodz. Jadwigę i Mieczysława Śliwińskich.

Środa, 18 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ mamę Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Plaszczyk, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynkę Helenę, kuzyna Jerzego, szwagra Ignacego, pokr.

Czwartek, 19 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ Agnieszkę i Jana Szołtysik, rodz. z obu stron, Ryszarda Lisoń.

Piątek, 20 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ Jana i Florentynę Murowski, Katarzynę i Aleksandra Murowskich, 6 synów, synowe, Konstantego i Jadwigę Ibrom, ich synów, synowe, kuzynki Elżbietę i Urszulę, Ewalda Kozioł, pokr. Murowski i Moździeń

Sobota, 21 maja, św. Jana Nepomucena
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.za ++ Annę Pilarską w rocz. śmierci, jej rodziców Rozalię i Wiktora.

VI Niedziela Wielkanocna, 22 maja 2022 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Paulinę i Ernesta Kołodziej, o. Engelberta Potempa, b. Henryka.
9.00 – Msza św. za ++ ż. Annę Zielonka z domu Kandziora w 12 rocz. śmierci, rodz. Zielonka Kandziora, rodzeństwo z obu stron, zięcia Romana, pokr. Zielonka, Konik, Kokoszka, Fus, Jaksik, Cebula, Dworaczyk, Tarczewski, Piekacz oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
11.00 – Msza św. w 2 rocz. śmierci m. o. dziadka Ireneusza Szady, za ++ m. Hildegardę Haberla, teśc. Janinę i Leona Szady, dziadków z obu stron, szw. Artura, Marię Serafin, s. Rajnholda, pokr. Szady, Haberla, Galiński i Czaja oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nabożeństwo majowe przy kaplicy w Goju.

1. Dzisiaj po nabożeństwie majowym zmieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Młodzież klasy VIII i I szkoły ponadpodstawowej zapraszam w poniedziałek na godz. 17.30.
  3. Lektorzy spotkają się w zabytkowej chacie w czwartek po Mszy św.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jonienc Joanna, Maśnica Natalia, Czernicka Danuta, Janik Urszula, Gałaszewska Sylwia i Patrycja, Błaszko Agnieszka.