15.08 – 21.08. 2022 AD

Poniedziałek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny
7.30 –  Msza św. za ++ m. i o. Jerzego Moy, jego rodz. Jadwigę i Waltera, rodz. Gertrudę i Jana Albin, Marię i Jana Sankowskich, Elżbietę Siwiec, pokr. Moy i Albin.
9.00 – Msza św. za ++ Eugeniusza Mazur w 15 rocz. smierci, pokr.
11.00 – Msza św. w int. Parafii.

Wtorek, 16 sierpnia
18.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Henryka Garczorz, m. Teresę, rodziców, teściów, siostry z mężami, Elisabeth i Heinza Jarzina, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, pokr. Garczorz i Wrzeciono.

Środa, 17 sierpnia, św. Jacka
7.00 – Msza św. za + Andrzeja Habryka od sąsiadów z ul. Leśnej 33.

Czwartek, 18 sierpnia
18.00- Msza św.za ++ rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, m. Józefa Kraka, teśc. Gerarda i Elżbietę Kraka, 2 szwagrów, 2 szwagierki, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz, pokr.

Piątek, 19 sierpnia
18.00 – Msza św. za ++ brata Marcina Gibel w 3 rocz. śmierci, rodz. Elfrydę i Waltera Gibel, teśc. Norberta Koźlik, babcie, dziadków, wujków i ciocie, pokr. Wyrwich, Gibel i Koźlik.

Sobota, 20 sierpnia, św. Bernard
14.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rocznika 1951.
15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Piotra Serzysko.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Helenę i Stanisława Kazieczko, dziadków z obu stron.

XXI Niedziela, 21 sierpnia 2022r.
7.30 – Msza św. za ++ o. Wilhelma Szyguła, pokr. Szyguła i Giera.
9.00 – Msza św. za ++ m. Różę Skandy w rocz. śmierci, o. Stefana, pokr.
11.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Rufina Kulik, rodz. z obu stron, rodzeństwo, Urszulę Kulik, ks. Józefa Kampka, o. Wiktora Knopik, Adelajdę i Antoniego Skolik, Katarzynę i Józefa Cepok, Karola Grzesik, Teresę i Romana Osadnik oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 będziemy śpiewali z Matką Bożą Magnificat anima mea Dominum … – Wielbi duszo moja Pana…Tym razem oprócz Orkiestry Parafialnej w wychwalaniu Wszechmocnego będą brali udział Artur Garbas oraz Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych z Tarnowskich Gór. Po nabożeństwie Matka Najświętsza zaprasza na kawę z kołoczem.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Czaja Ewa, Ludwig Teresa i Monika, Dąbrowska Barbara, Kaniak Magdalena i Gabriela.