13.07– 19.07. 2020 AD

Poniedziałek, 13 lipca, św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
13.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Dominika Jędrysik i Paweł Goździk.
Wtorek, 14 lipca
18.00 – Msza św.  za ++ matkę, babcię w 25 rocz. śmierci, ojca, dziadków z pokr. oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Środa, 15 lipca, św. Bonawentury
7.00 – Msza św. za + Stefanię Kulczycką od Róż Różańcowych.
Czwartek, 16 lipca, Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Jana i Jadwigę Bartoszek, s. Elżbietę, teśc. Teodora Macioszek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Klausa Maśnica, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
Piątek, 17 lipca
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, o. Władysława Mańka, pokr.
18.00 – Msza św. przez wst.  Najśw. Matki oraz św. Zelii i Ludwika Martin (rodziców św. Teresy z Lisieux) o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Sobota, 18 lipca
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Dominika Kociok i Roland Bednarek.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze  z okazji
80 urodzin Tadeusza Czuban.
18.00 – Msza św. za + Romana Kokoszka oraz z okazji urodzin Darii.
XVI Niedziela Zwykła, 19 lipca 2020 r.
7.30 – Msza św. za ++ s. Magdalenę Szołtysik w rocz. śmierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę Pasieka, Jerzego Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 – Msza św. za + Ewalda Czaja.
11.00– Msza św. w int. rodzin Szaton i Świerzy z okazji roczków Filipa i Fabiana.
15.00 –  Nieszpory.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 14.40 zmienane będą tajemnice różańcowe, o 15.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.
  1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ciupka Agata, Cembolista Izabela i Anna, Bartoszek Karina i Julia, Brol Gertruda, Krawiec Jadwiga.