12.04-18.04. 2021 AD

Poniedziałek, 12 kwietnia
7.00 – Msza św.  za ++ Wiktora Glowania, rodz. Nikodema i Marię Świerzy, pokr.
Wtorek, 13 kwietnia
18.00 – Msza św. za + Joachima Rudzik.
Środa, 14 kwietnia
7.00 – Msza św. ++ Florentynę i Władysława Sztancel, Władysława Krawczyka
Czwartek, 15 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Szymona Grondes, rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, b. Norberta, ciocie,  wujków z obu stron, szw. Józefa Chohura, pokr.
– za + Pawła Szopa w 30 dni po śmierci.
Piątek, 16 kwietnia
7.00 – Msza św. za + Henryka Świtała od grupy tworzącej korony żniwne.
18.00 – Msza św. z udziałem  młodzieży za ++ ciocię Paulinę Ibrom, rodz. Piotra i Wiktorię Gajda, ich braci i siostry, Wiktorię i Jana Jacek, dziadków, Jana Pietrucha, pokr. Ibrom, Gajda i Jacek.
Sobota, 17 kwietnia
16.00 – Msza św. za ++ z rodzin Janoszka, Suss i Student.
18.00 – Msza św. za ++ m. i  o. Józefa Czaja, jego rodziców i rodzeństwo.
III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia 2021 r.
7.30– Msza św.  za + Antoniego Guzy w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św.  za ++ Katarzynę i Karola Bartoszek, Różę i Wilhelma Wyrwich.
11.00 –  Msza św.  o dar nieba dla ++ rodziców Marii i Eryka Bartoszek, pokr. Garcorz, Bartoszek i Graczyk.
14.30 – Nieszpory.
15.00 – Msza św. za + Pawła Szopa od sąsiadów z ul. Topolowej i Nowowiejskiej.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 15.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych
  2. W dni powszednie, pół godziny przed Mszą Świętą,  wystawiany jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pallach Danuta, Spałek Małgorzata, Trojok Małgorzata, Kierysz Halina, Giebel Jolanta, Pietrucha