11.07 – 17.07. 2022 AD

Poniedziałek, 11 lipca, św. Benedykta
18.00 – Msza św.  za ++ Gintera Kubica, rodziców, siostrę, pokr. Kubica, Pasieka i Szymoś.

Wtorek, 12 lipca, św. Brunona
18.00 – Msza św. za ++ syna Szymona Grondes, rodz. Weronikę i Jana Grondes, Gertrudę i Sebalda Piekacz, b. Norberta, dzidków, ciocie, wujków, szwagra Józefa Chohura, pokr.

Środa, 13 lipca, św. Andrzeja Świerada i Benedykta
18.00 – Msza św.  za ++ o. Henryka Garczorz, m. Teresę.
– Nabożeństwo fatimskie.

Czwartek, 14 lipca
17.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Teresy Płaczek.
18.00 – Msza św. za + m. Józefa Kraka, rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, teśc. Elżbietę i Gerarda Kraka, 2 szwagrów, 2 szwagierki, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 15 lipca, św. Bonawentury
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, Władysława i Krzysztofa Mańka, pokr.

Sobota, 16 lipca, Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel
18.00 – Msza św. za + męża Romana Kokoszka.

XVI Niedziela, 17 lipca 2022r.
7.30 – Msza św.  za ++ ż. Hildegardę, rodziców, teściów.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Alfreda Kurek, Hieronima i Klarę Kulik, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, rodz. Kurek, Sopot, Gajda i Kulik.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Urszuli Kudlek.
15.00 – Nieszpory.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kaszuba Ewa, Juretko Aleksandra,   Ciupka Ewa i Agata, Cembolista Izabela, Król Anna, Brol Gertruda.