10.05 – 16.05. 2021 AD

Poniedziałek, 10 maja
7.00– Msza św. za ++ teścia Antoniego Skolik, ż. Marię.
– Procesja o urodzaje do krzyża obok p. Bednarek.
9.00 – Msza św. z okazji Dnia Szkoły w int. byłych i obecnych nauczycieli, pracowników oraz uczniów naszej szkoły.
Wtorek, 11 maja
17.00 –  (Borowiany) Msza św. o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
– Procesja o urodzaje.
Środa, 12 maja
17.00 – Msza św. (kaplica św. Jana Nepomucena) z udziałem dzieci młodzieży,  jako podziękowanie za obronę przed żywiołami, z prośbą o dalszą opiekę.
– Procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyży na ul. Polnej i Ks. Wajdy oraz do krzyża przy bazie, gdzie będzie zakończenie procesji.
Czwartek, 13 maja
18.00 – Msza św. przez wst. Najśw. Matki i św. Józefa o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
– Nabożeństwo fatimskie.
Piątek, 14 maja, św. Macieja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Pasieka, rodz. Annę i Józefa Michalskich, rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, braci Huberta i Jana, szw. Bernarda, pokr. Pasieka i Michalski.
Sobota, 15 maja
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji urodzin Michała Stachów.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za + Annę Posmyk w 30 dni po śmierci.
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 16 maja 2021 r.
7.30 – Msza św. za ++ m. Jadwigę, o Mieczysława Śliwińskich
9.00  – Msza św. za + ż. Annę Zielonka.
11.00 –  Msza św. w int. Parafii.
– Roczek Natalii Szołtysik.
14.30 – Nabożeństwo majowe i Msza św. w Goju.

1. Bierzmowanie młodzieży z klas I i II szkoły ponadpodstawowej odbędzie się 24 maja przy kościele Świętej Rodziny w Zawadzkiem. W uroczystości brać będą udział kandydaci, ich rodzice oraz świadek. O szczegółach poinformuję kandydatów na spotkaniu formacyjnym w najbliższy piątek o godz. 16.30.
  2. Ubikacja parafialna w budynku byłej poczty uruchomiona będzie w najbliższym czasie. Do tego momentu proszę korzystać z WC na parkingu przy cmentarzu ( otwarta będzie w czasie nabożeństw w niedzielę  i święta).
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Małek Małgorzata, Klisz Paulina, Bok Danuta i Manuela, Student Bernadeta, Jonienc Joanna.