6.01– 12.01. 2014 AD

Uroczystość  Objawienia  Pańskiego, 6 stycznia 2014 r.
7.30 – Msza św. za ++ m. Annę Szymoś w 5 rocz. śmierci, m. Szymona, s. Antoniego i Andrzeja, m. Weronikę Bieniek, szw. Jana Żyłka, Otto Janus, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ ż. i m. Janinę Kulik, rodz. Hieronima i Klarę Kulik, Antoniego i Julię Kaliciak.
– Jasełka w wykonaniu przedszkolaków.
11.00– Msza św. koncelebrowana – w int. Parafian.
– za + Rajnolda Serafin od współpracowników.
14.00 – Odwiedziny Kolędników Misyjnych.
Wtorek, 7 stycznia
7.00 Msza św. za + Henryka Ludwig od rodziny Nowak, Jędraszczyk oraz Gloc.
Środa, 8 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka Ibrom, o. Wiktora Kosytorz.
Czwartek, 9 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna – za ++ Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, m. Antoniego Weber, jego rodziców Weronikę i Pawła, b. Wernera, wujka Aloisa, Andrzeja Płaszczyk, pokr.
Piątek, 10 stycznia
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ Marię i Franciszkę Kampczyk, rodziców, pokr.
– Msza św. za + Jerzego Karpińskiego w 30 dni po śmierci.
Sobota, 11 stycznia
7.00 – Msza św. za + ciocię Hildegardę Wolan od siostrzenicy Marysi z rodziną.
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Karola Jaksik, jego rodz. Wiktorię i Jana, rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, ich s. Józefa, Pawła i Herberta, syn. Jadwigę, pokr.
Niedziela Chrztu Pańskiego, 12 stycznia 2014 r.
7.30 – Msza św. za ++ m. i o. Teodora Serafin, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Marię i Teofila Serafin, s. Jadwigę i Wilhelma Stach, b. Eryka, brat. Annę,  dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, pokr.
9.00 –  Msza św. kolędowa.
11.00 – Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.
1. Dzisiaj o godz. 15.00  nieszpory kolędowe.
2. Jutro o godz. 14.00   początek odwiedzin Kolędników Misyjnych. W rolę mędrców ze wschodu wcielą się nasze marianki. Można złożyć ofiarę, która przeznaczona będzie na potrzeby misjonarzy z naszej diecezji.
3. Lektorzy proszeni są o odebranie Terminarza Czytań.
4.  „Gość Niedzielny” – 4.5 zł
5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Knopik Dorota i Michali Ilona, Drozd Gabriela, Kudlek Urszula, Kulik Aniela,  Chmielorz Marzena.