5.01– 11.01. 2015 AD

Poniedziałek, 5 stycznia
7.00– Msza św. za ++ Filipa i Marię Guzy, pokr.
Wtorek, Uroczystość  Objawienia  Pańskiego, 6 stycznia 2015 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka Ibrom, o. Wiktora Kosytorz.
9.00 – Msza św. za ++ m. Barbarę i Marię Szaton, o. Wilhelma, s. Grzegorza, b. Franciszka, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Herberta, Irenę Służałek, Norberta i Zofię Świerzy, ciocie, wujków, pokr. Szaton i Zientek.
– Jasełka w inscenizacji naszych przedszkolaków.
11.00– Msza św.  w int. Parafian.
13.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Marii i Romana Kokoszków.
14.00 – Odwiedziny Kolędników Misyjnych.
Środa, 7 stycznia
7.00 – Msza św. za + Józefa Gajdę od Róż Różańcowych.
Czwartek, 8 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ m. i o. Karola Jaksik, jego rodz. Wiktorię i Jana, rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, ich s. Józefa, Pawła i Herberta, syn. Jadwigę, pokr.
Piątek, 9 stycznia
18.00 – Msza św. dla młodzieży – za ++ Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, m. Antoniego Weber, jego rodziców Weronikę i Pawła, b. Wernera, zięcia Andrzeja Płaszczyk, pokr.
Sobota, 10 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Teodora Serafin, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Marię i Teofila Serafin, s. Jadwigę i Wilhelma Stach, b. Eryka, brat. Annę,  dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, pokr.
Niedziela Chrztu Pańskiego, 11 stycznia 2015 r.
7.30 – Msza św. za ++ ciocię Julię Szołtysik, jej rodz. Piotra i Karolinę, siostry, braci, bratowe, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Piekacz, pokr.
9.00 –  Msza św. kolędowa w int. Parafii.
11.00 – Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.

1. Dzisiaj o godz.00 nieszpory kolędowe.
  2. We wtorek o godz.00 początek odwiedzin Kolędników Misyjnych. W rolę mędrców ze wschodu wcielą się przede wszystkim nasze Marianki. Można złożyć ofiarę, która przeznaczona będzie na potrzeby misjonarzy z naszej diecezji.
  3. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Jarząbek Barnadeta, Janik Urszula, Gałaszewska Sylwia, Kubica Urszula, Orgacka Irena, Bujara Agnieszka i Teresa.