31.01 – 6.02. 2022 AD

Poniedziałek, 31 stycznia, św. Jana Bosko
7.00 – Msza św. za ++ m. Zygfryda Oslislok, rodziców z obu stron.

Wtorek, 1 luty
17.00 – Msza św. za ++rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wnuka Dawida, ciocię Marię Buk.

Środa, 2 luty, Święto Ofiarowania Pańskiego
(Błogosławienie gromnic)
7.00 –  Msza św.  za ++ rodz. Magdalenę i Eryka Pyka, Teresę i Karola Weber, brata Edwarda.
9.00 – Msza św. za ++Annę i Jana Kulik, s. Rufina,  c. Katarzynę, m. Józefa, synową Urszulę, Elżbietę i Karola Krawiec.
18.00 – Msza św. za ++ matkę Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, RyszardaSerafin, Leona Kudlek, pokr. Płaczek, Giera i Adamczyk oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
Rozbieranie dekoracji bożonarodzeniowej.

Czwartek, 3 luty, I miesiąca, św. Błażeja
(Błogosławieństwo przez wstawiennictwo św. Błażeja)
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Godzina Święta z różańcem w int. rodzin naszej parafii.
18.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Piątek, 4 luty, I miesiąca
7.00 – Msza św.  ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 -Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży-  za ++ Franciszkę i Marię Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, pokr. Kampczyk, Wind i Skolik.
– w 30 dni po śmierci Hildegardy Juraszek.

Sobota, 5 luty, I miesiąca, św. Agaty
( Błogosławienie chleba i wody)
7.00 – Msza św. ku czci św. Agaty, ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny w int. byłych i obecnych Marianek.
17.00 – Msza św. za ++ m. Jerzego Danysz, jego rodziców, Marię Danysz, Franciszka i Katarzynę Koper, b. Ericha, Walentego Kciuk, Pawła Paieka, Różę i Franciszka Pasieka, Heinza i Elisabetch Jarzina, Annę Kubiczek, pokr.

V Niedziela Zwykła, 6 luty 2022 r.
7.30 –  Msza św.  w int. Parafii.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Eryka i Marię Bartoszek..
11.00 – Msza św. za + Marię Zientek w 1 rocz. śmierci.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Justyna, Sznura Sabina, Ibrom Kinga, Skutela Katarzyna, Baroszek Aniela i Melania, Mudrak Anna.