30.04. – 6.05. 2012 AD

Poniedziałek, 30 kwietnia

7.00 – Msza św. za ++ m. Elżbietę Boronowską w rocz. śmierci, o. Piotra, m. i s. Engelberta i Waldemara Ciupka.

12.00 – Msza św. pogrzebowa  + Zbigniewa Wanat.

Wtorek, 1 maja, św. Józefa

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za ++ m. Helenę Małek w rocz. urodzin o. Rajnholda.

Środa, 2 maja, św. Atanazego

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za ++Elżbietę i Johana Pruski, Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, b. Henryka, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki z pokr. Pruski, Bartoszek i Ibrom.

Czwartek,  3 maja, uroczystość Najśw. Maryi Panny , Królowej Polski

7.30 – Msza św. za + Alojzego Lebek.

9.00 –  Msza św. za ++ m. Annę Ludwig, o. Stefana, b. Antoniego, ks. Pawła, c. Konstantynę i Antoninę, teśc. Alfreda Kurek, ciocie Katarzynę i Marię Sopot, wujków, ciocie, pokr. Ludwig, Kurek, Sopot i Malaka.

10.30 – Nabozeństwo  majowe.

11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w int. strażaków oraz ich rodzin.

Piątek, 4 maja, św. Floriana, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych oraz ich rodzin.

– Odwiedziny chorych.

16.30 – Spowiedź dzieci I Komunii św.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ ż. Irmgardę Garbas, jej rodz. Franciszka i Kunegundę Szyguda, Tomasza i Waleskę Garbas, Pawła Spik.

Sobota, 5 maja, I miesiąca

7.00 – Msza św. za ++ Jana Suss i Józefa Posmyk od mieszkańców z ul. Powstańców.

17.00 – Okazja do Spowiedzi dla rodziców i rodzin dzieci I Komunii św..

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 –  Msza św. za + Emanuela Musialczyk w 1 rocznicę śmierci.

– Roczek Kamila Feluks.

Niedziela V Wielkanocna – I Komunia Św., 6 maja 2012 r.

(Kolekta na Kurię i Seminarium)

7.30 – Msza św. za ++ Kunegundę Bieniek, 2 mężów, Henryka Goj.

8.45 – Rozpoczęcie uroczystości I Komunii św.

9.00 – Msza św. z przyjęciem I Komunii św. w int. dzieci oraz ich rodzin.

11.00 – Msza św. za ++ z rodzin Ślimak i Czyrnek.

14.30 – Nabożeństwo majowe z udziałem neokomunikantów.

1. Dzieci pierwszokomunijne będą miały próbę liturgii we wtorek o godz. 16.30. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 krótka próba procesji na Komunię św. dzieci i rodziców.
  2. Nabożeństwa majowe to wspólnotowa modlitwa na którą zaprasza nas Matka Najśw.  Niech i Ciebie nie zabraknie. Dla dzieci i gimnazjalistów przygotowane są plansze i obrazki, które będą formą samokontroli uczestnictwa w nabożeństwach.
  3. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 9.00; marianek w sobotę o godz. 10.00.
  4. „Gość Niedzielny” – 7 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: rodziców dzieci klasy II.