11.12– 17.12. 2017 AD

Poniedziałek, 11 grudnia
6.45 – Msza św. rorate za ++ rodziców Marię i Pawła Kosytorz.
Wtorek, 12 grudnia
17.00 – Msza św. rorate za ++ m. Elżbietę Krawiec w rocz. śmierci, pol. o. Karola, b. Gintera, Annę i Jana Kulik.
Środa, 13 grudnia, św. Łucji
6.45 – Msza św. rorate za ++ Pawła i Jadwigę Pietruszka, Jadwigę i Pawła Wieszołek.
Czwartek, 14 grudnia, św. Jana od Krzyża
17.00 – Msza św. rorate do Miłosierdzia Bożego za ++ teściów Kleofasa i Paulinę Poloczek, s. Waltera, c. Edeltraudę z mężem Sylwestrem, pokr.
Piątek, 15 grudnia
17.00 – Msza św. rorate z udziałem  młodzieży – za + m. i o. Rudolfa Pampuch.
Sobota, 16 grudnia
7.00 – Msza św. rorate – za + rodz. Annę i Waltera, pokr.
17.00 –  Msza św. za ++ Ryszarda Serafin, rodziców, braci Huberta i Józefa, siostrę Marię z mężem Wiktorem, szw. Jerzego Sklorz.
III Niedziela Adwentu, Gaudete, 17 grudnia 2017 r.
7.30 – Msza  św. za + Jerzego Karpińskiego w rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ Franciszkę i Alojzego Michalik.
11.00  – Msza św. za ++ rodz. Genowefę i Józefa, Konrada i Elżbietę, pokr. z obu stron, dusze w czyśccu oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
14.30 – Nieszpory adwentowe.
– Opłatek grup parafialnych (rada parafialna i remontowa, wspólnota „Caritas”, lektorzy, wspólnota „Paulus”), służby kościelnej i  zaproszonych gości.

1. Po Mszach św. przed kościołami w Polsce zbierane są ofiary dla Kościoła na wschodzie.
  2. Dzisiaj po nieszporach adwentowych wymieniane będą tajemnice różańcowe, a następnie Wspólnota Żywego Różańca przeżywać będzie w szkole spotkanie opłatkowe.
  3. Ministranci i kandydaci mają zbiórkę w piątek po roratach. Marianki i schola „Gaudium” spotkają się przy łamaniu opłatkiem w sobotę o godz. 10.00.
  4. Już dzisiaj można w zakrystii nabyć opłatki.
  5. Dzisiaj  rozprowadzane są świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – cena: duże świece 12 zł; małe świece – 5 zł.
  6. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  7. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Blimer Anna, Musioł Łucja, Potempa Elżbieta i Natalia, Bujara Alicja, Bodynek Elżbieta.