26.03.– 2.04. 2018 AD

Wielki Poniedziałek, 26  marca
7.00 - Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, ż. Janinę, teśc. Antoniego i Julię.
16.00 - Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Leszka Gałach.
Wielki Wtorek, 27 marca
17.00 - Okazja do Spowiedzi.
18.00 - Msza św.  za ++ rodz. Alfreda i Gertrudę Kurek, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę, wujków Pawła i Karola Sopot, pokr.
- za + Gotfryda Murek w 30 dni po śmierci.
Wielka Środa, 28 marca
7.00 - Msza św.  za ++ o. Ryszarda Płaczek w rocz. śmierci, m. Annę, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
17.00 – 18.00 - Okazja do Spowiedzi.
TRIDUUM PASCHALNE MĘKI I ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Wielki Czwartek, 29 marca
18.00 - Msza św. Wieczerzy Pańskiej  - jako podziękowanie za dar Najśw. Sakramentu w I rocznicę przyjęcia Komunii św.
- Przeniesienie Najśw. Sakramentu do Ciemnicy i czuwanie modlitewne do godz.  22.00.
Wielki Piątek, 30 marca
13.00 - Droga Krzyżowa.
18.00 - Uroczysta liturgia ku czci Męki Pańskiej. - Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00.
Wielka Sobota, 31 marca
9.00 - Rozpoczęcie adoracji przy Bożym Grobie. - od 10.00 adorują dzieci; - od 14.00 adorują gimnazjaliści i  młodzież.
15.00 - Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny.
18.00 - Liturgia Wigilii Paschalnej - liturgia ognia, liturgia słowa, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (proszę przynieść świece z okapnikami - poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych) - Msza św. w intencjach Rolników  naszej parafii.
Niedziela Wielkanocna, 1 kwietnia 2018 r.
6.00 - Procesja rezurekcyjna. - Msza św. w int. Parafian oraz Gości.
9.00 - Msza św. za ++ rodz. Franciszka i Gertrudę Mania, rodz. Marię i Franciszka Janoszka, b. Józefa, Teodorę, Romana i Maksymiliana Zientek.
11.00 -  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od pracujących za granicą oraz w int. ich rodzin.
15.00 - Nieszpory wielkanocne.
Poniedziałek Wielkanocny, 2 kwietnia
7.30 - Msza św. w intencjach żyjących i ++ członków DFK.
9.00 - Msza św.za ++ m. Gertrudę, o. Emila Hampel, teśc. Jadwigę i Wincentego, dziadków, babcie, wujków, ciocie, kuzynów, Wiktora Mainka, Elżbietę i Józefa Hornig, pokr.
- Spotkanie dzieci z zajączkiem.
10.45 - Procesja wielkanocna. - Msza św.  za ++ rodz. Alfreda i Marię Bednarek.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Jak co roku Parafialny i Szkolny Zespół „Caritas” otworzył w zabytkowej chacie kram wielkanocny z: ciastem, barankami, kruszonkami: zapraszamy na obfite zakupy.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W piątek  po Drodze Krzyżowej i w sobotę o godz. 8.00 próby liturgii dla ministrantów. Lektorów i psałterzystki biorących udział w Triduum Paschalnym proszę o kontakt ze mną.
  4. Przypominam, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, w Wielką Sobotę wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Gość Niedzielny – 5 zł, Mały Gość Niedzielny – 5 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Rhunke Jolanta, Obrusznik Marta, Wyrwich Małgorzata, Weber Gabriela, Plachetka Julia i Anna, Strach Gabriela. 31 marca, po obrzędach Wielkiej Soboty - starsze dziewczęta.