20.03.– 26.03. 2018 AD

Poniedziałek, 19 marca, uroczystość św. Józefa
8.00 - Msza św. koncelebrowana z kazaniem dla wszystkich - przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji rzemieślników i solenizantów.
-za + Eugeniuisza Pasieka od sąsiadów.
14.30 - Nabożeństwo pokutne ze Spowiedzią dla dzieci z klas 3-6.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
- Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci z szkoły podstawowej i gimnazjalistów.
17.00 - Okazja do Spowiedzi.
18.00 - Msza św. z kazaniem dla wszystkich za + Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci.
19.00 - Nauka dla kobiet i dziewcząt.
Wtorek, 20 marca
8.00 - Msza św. z kazaniem dla wszystkich, z udziałem chorych - za + Anastazję Runge od parafian z Nowego  Osiedla.
10.00 - Odwiedziny chorych.
14.30 - Nabożeństwo pokutne ze Spowiedzią dla gimnazjalistów.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
16.00 - Okazja do Spowiedzi.
18.00 - Msza św. koncelebrowana z kazaniem dla wszystkich - za ++ Pawła i Franciszkę Krawiec, Jerzego Wons.
- do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Bertę i Antoniego Kosytorz, m. Eryka Pyka, jego rodz. Joannę i Wiktora, 4 braci, s. Marię Kluba, m. Emila, b. Pawła, ż. Marięs. Gerarda, Teresę i Floriana Świtała, Jana i Mariannę Jarosz, Jana Boryckiego, jego rodz. Marię i Karola, Karola Weber, Mariana Wójcik, pokr.
19.00 - Nauka mężczyzn i młodzieńców.
Środa, 21 marca
7.00 - Msza św. za + Magdalenę Kluba.
Czwartek, 22 marca
17.30 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 - Msza św. szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Hildegardę Kurzacki w rocz. śmierci, jej rodziców, siostry, krewnych.
Piątek, 23 marca
17.30  - Droga Krzyżowa.
18.00 - Msza św.  z udziałem  młodzieży za + m. Jadwigę Kurek.
Sobota, 24 marca
7.00 - Msza św.  za ++ o. Ernesta Świtała, m. Elfrydę, m. i o. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
15.00 - Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Marii Frewer.
18.00 - Msza św.  za ++ za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja.
- Roczek Karola Spałek.
Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej, 25 marca 2018 r.
(Kolekta na planowane inwestycje parafialne)
7.30 - Msza św. za ++ Elżbietę i Franciszka Guzy, pokr.
9.00 - Msza św. za ++ rodz. Antoniego i Julię Polok, m. Marię Chmielorz, Anastazję i Jana Goj, Hildegardę i Józefa Wolan, Marię i Franciszka Pasieka, Adelajdę Skolik, Tomasza Hasikowskiego, pokr. Polok i Chmielorz.
11.00 - Msza św. w intencji Parafii.
15.00-  Gorzkie Żale.
- Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Jak co roku Parafialny i Szkolny Zespół „Caritas” otworzy w zabytkowej chacie kram wielkanocny z: ciastem, barankami, kruszonkami: zapraszamy na obfite zakupy.
  2. Gość Niedzielny – 5 zł.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Joneczko Natalia, Małecka Aleksandra, Stefan Irena, Pyka Renata, Sporyszkiewicz Anna, Brykowska Sonia, Opara Brygida, Papaj Lidia.