12.03.– 19.03. 2018 AD

Poniedziałek, 12 marca
7.00 - Msza św. za + Adolfa Loch.
Wtorek, 13 marca
17.00 - Msza św. o uświęcenie rodzin.
Środa, 14 marca
7.00 - Msza św. za + Eugeniusza Pasieka od córki Marii z dziećmi.
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.
18.00 – Msza św. w Żędowickiej Barce z udziałem lektorów.
Czwartek, 15 marca
16.30 - Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 - Msza św. szkolna za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Jana i Marię Pawellek, Wilhelma Kudlek, Pawła i Elżbietę Janus, Edeltraudę i Sylwestra Loch, pokr.
Piątek, 16 marca
17.00- Msza św. z udziałem młodzieży za ++ m. i o. Antoniego Sobel, rodz. Helenę i Teodora Sobel, Annę i Józefa Ibrom, pokr.
- Droga Krzyżowa prowadzona przez lektorów.
Sobota, 17 marca
15.00 - Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Gertrudy Brol.
REKOLEKCJE  PARAFIALNE
18.00 -  Msza św. koncelebrowana, z kazaniem rekolekcyjnym - za ++ m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, wujka Teodora Serafin, Jadwigę, Pawła i Jana Sopot, pokr.
-za + Wilibalda Kudlek, rodziców, rodzeństwo.

V Niedziela Wielkiego Postu, 18 marca 2018 r.
(Kolekta rekolekcyjna)
7.30 - Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym -  za ++ rodz. Julię i Konstantego Szołtysik, Annę i Pawła Sikora, b. Emila, ż. Teresę, szwagierkę, szwagrów, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynki, kuzynów, ks. Józefa Skowronka, Henryka Krawczyk, Teresę i Gintera Piosek pokr. z obu stron oraz do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i błogosławieństwo.
9.00 - Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym - za ++ ż. i m. Helenę Loch z okazji urodzin.
11.00  - Msza św.  z kazaniem rekolekcyjnym, koncelebrowana - za ++ rodziców z obu stron, b. Józefa, s. Hildegardę, jej m. Jana, dziadków, teściów, pokr oraz o zdrowie i błogosławieństwo.
- w intenci Parafii.
15.00 -  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
16.00 - Nauka stanowa dla małżonków, rodziców.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Dzisiaj o godz.  14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie spotkanie z rodzicami i kandydatami do Bierzmowania z klas VI i VII.
  2. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00. Radę parafialną zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św.
  3. Gość Niedzielny – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szaton Brygida i Anna, Szczuka Irena, Student Eufemia, Siedzińska Jadwiga, Hajduczek Iwona.