22.01.– 28.01. 2018 AD

Poniedziałek, 22 stycznia
(Dzień dziadka)
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, Annę i Józefa Gałach.
Wtorek, 23 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ m. Janusza Pawliszyn w 2 rocz. śmierci, teściową Helenę, pokr.
Środa, 24 stycznia, św. Franciszka Salezego
7.00 – Msza św. za ++ m. Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, b. Franciszka, rodz. Marię i Józefa Świtała, b. ks. Pawła, pokr.
Czwartek, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Ap.
17.00 – Msza św. za ++ teśc. Annę i Antoniego Czaja, ich rodziców, rodzeństwo, 4 synów, Anielę i Jakuba Zając, pokr. oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
Piątek, 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tytusa
17.00– Msza św. za ++ m. Franciszka Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego Skolik, Emmę, Józefa i Alfonsa Soporowskich, pokr.
Sobota, 27 stycznia
12.00 – Msza św.  w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Patrycja Kulik i Bartosz Herman.
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji
18 urodzin Rafała Macioszek.
IV Niedziela Zwykła, 28 stycznia 2018 r.
7.30 – Msza  św. (w języku polskim) z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Marka.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Franciszkę i Józefa Stolka, s. Edytę Bartoszek, Krystiana Kciuk.
11.00 – Msza św. w intencji rodzin Kulik i Herman.
15.00 –  Nieszpory.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Gość Niedzielny – 5 zł; Mały Gość Niedzielny – 4 zł.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sabina Sznura, Katarzyna Skutela, Bartoszek Aniela, Macioszek Urszula, Szyguda Izabela, Mudrak Anna, Bartoszek Daria.