6.11– 12.11. 2017 AD

Poniedziałek, 6 listopada
16.30 - Różaniec w int. zmarłych.
17.00 - Msza św. za ++ m. i o. Joachima Panchyrz, rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek.
Wtorek, 7 listopada
16.30 - Różaniec w int. zmarłych.
17.00 - Msza św.  za ++ m. Antoniego Weber w rocz. śmierci, rodziców z obu stron, pokr. Weber i Skolik.
Środa, 8 listopada
16.30 - Różaniec w int. zmarłych.
17.00 - Msza św. za + Helenę Kazieczko od Róż Różańcowych.
Czwartek, 9 listopada, święto Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej
16.00 - Msza św. szkolna - przez wstawiennictwo św. Marcina za ++ m. Henryka Frewer, rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Bartoszek.
-Korowód Świętych na czele z św. Marcinem (zapraszamy dzieci i młodzież do przebrania się za ulubionego świętego).
Piątek, 10 listopada , św. Leona Wk.
17.00 - Msza św. z udziałem młodzieży -  za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Jana i marię Pawellek, Wilhelma Kudlek, Edeltraudę i Sylwestra Loch, Pawła i Elżbietę Janus, b. Alfreda, Erwina Gola, Jerzego Piecuch, Alfreda Samol, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.
Sobota, 11 listopada, św. Marcina
7.00 - Msza św.  za ++ Gertrudę i Stanisława Olkuśnik.
11.00- Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Grażyna Majzel i Mirosław Utzig.
17.00 - Msza św.  za++ m. Krystiana Kciuk, rodz. Adelajdę i Gerarda Kciuk, b. Waldemara.
- w czasie Mszy św. będziemy modlili się również za + o. Wiktora w 100. rocznicę urodzin.
XXXII  Niedziela Zwykła, 12 listopada 2017 r.
( Przed kościołem zbiórka na rzecz Pomocy Kościołowi w Potrzebie)
7.30 - Msza św. za + Antoniego Przybyła.
9.00 - Msza św. za ++ m. Urbana Bujara, rodziców, teściów, braci, bratowe, siostry, szwagrów, pokr. Bujara, Kulik, Watoła i Jurowicz.
11.00 - Msza św. kiermaszowa w int. Parafii.
14.30 - Nieszpory kiermaszowe.
15.30 - Koncert „Gaude Mater Polonia” - Wincenty z Kielczy in memoriam.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Dzisiaj o godz. 15.00 różaniec w int zmarłych, a po nim wymiana tajemnic różańcowych.
  2. W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Wincentego z Kielczy oraz Parafii zapraszamy 12 listopada ( niedziela) o godz. 15.30 do naszego kościoła na Koncert „Gaude Mater Polonia – Wincenty z Kielczy in memoriam”. Wystąpią: Anna Firlus – klawesyn, Krzysztof Firlus – viola da gamba, Martyna Pastuszka  - skrzypce. Słowo o muzyce: Oskar Jasiński. W programie: utwory XVII – XIX wieku. Przed i po występach w zabytkowej chacie Kawiarenka Koncertowa – w imieniu Wspólnoty Parafialnej „Caritas” serdecznie zapraszam.
  3. Gość Niedzielny – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Swoboda Sabina, Maria i Angelika, Piekacz Irena, Młynarczuk Aldona, Chmielorz Gerda.